ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות

  צור קשר

  * שדה חובה

  תביעות לביטוח הלאומי

  עו"ד גולן שחר עוסק מזה כעשרים שנה בייצוג לקוחות אל מול המוסד לביטוח לאומי במגוון סוגיות, לרבות במקרים של תאונות עבודה, נכות כללית, ניידות, גמלאות ילד נכה, דמי תאונה, בעיות מול מחלקת גבייה ועוד … בדגש על שירות מקצועי ואישי, גיוס מלוא המשאבים למען הלקוח, במקצועיות, שקיפות ואמינות.

  משרד עוה"ד שחר גולן עוסק, בין היתר, בנושאים שלהלן :

  · תביעות לביטוח לאומי בגין תאונות עבודה ותאונות דרכים / עבודה
  · תביעות לנכות כללית
  · תביעות עקב מחלות מקצוע
  · תביעות לביטוח הלאומי למוגבלים בניידות.
  · תביעות להכרה ב"ילד נכה".
  · הכנה וליווי לוועדות רפואית של הביטוח לאומי
  · הגשת עררים על החלטות של ועדות רפואיות
  · הגשת תביעות לבית הדין לעבודה כנגד החלטות שונות של הביטוח הלאומי
  · בחינת כדאיות, סיכויים וסיכונים בתביעות לביטוח הלאומי

  המוסד לביטוח לאומי הינו גוף ממשלתי האמון על הזכויות הסוציאליות של אזרחי המדינה ובכלל זה בחינת כל מקרה לגופו, קביעת דרגות נכות וזכאויות בתחומים רבים ומגוונים. תקנות המוסד לביטוח לאומי מורכבות ולעיתים נדרש ייעוץ וליווי מקצועי על מנת להתמודד עם המוסד לביטוח הלאומי על ועדותיו השונות ותקנותיו.

  בדף האינטרנט של המוסד לביטוח לאומי כתוב : "המוסד לביטוח לאומי לצידך, ברגעים החשובים של החיים", אך במקרים רבים, לאחר תלאות בהתנהלות מול הביטוח הלאומי, תחושתם של אזרחים רבים היא כי עורך הדין הוא זה אשר נמצא לצדם ברגעים החשובים (ולעיתים קשים) של החיים.

  עו"ד שחר גולן מעניק מזה שנים רבות טיפול וייצוג משפטי בתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי במגוון תחומים, במיומנות והצלחה רבה.
  במשרד עו"ד שחר גולן תקבלו שירות משפטי מקצועי תוך בחינת סיכויים וסיכונים, הגדרת מטרות, גיבוש אסטרטגיה, תמיכה אישית ומימוש מלוא זכויותיכם.

  נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת ואף לתת יעוץ ראשוני ללא התחייבות.

  Call Now Button