ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות

  צור קשר

  * שדה חובה

  דיני מקרקעין

  בכל עסקת מקרקעין, הכי נכון ובטוח לפנות, מבעוד מועד, לעורך דין מנוסה, מקצועי ובעל ידע עשיר ועדכני בדיני מקרקעין, אשר יפעל באופן מיטבי על מנת להשיג בעבורך את התנאים הטובים ביותר בעסקת הנדל"ן, תוך שמירה על האינטרסים שלך והגנה מפני דריכה על "מוקשים", טעויות וניסיונות הונאה שלעיתים קיימים לאורך הדרך.

  עבור רוב האנשים, קנייה ו/או מכירה של דירה או נכס מקרקעין אחר, היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שהם מבצעים במהלך חייהם, ולכן, מומלץ להיוועץ בעו"ד מומחה בתחום לפני הכניסה לעסקה ! מאשר למצוא עצמך במצב לא נוח ולא נעים בהמשך הדרך, אם חלילה יתגלו בעיות כלשהן הקשורות בעסקה.

  עו"ד שחר גולן, בשיתוף עם משרד עורכי הדין א. ווגסטף, מעניק שירותי ייעוץ משפטי לפני, בזמן ואחרי ביצוע עסקאות נדל"ן, ניהול וייצוג בעסקאות מקרקעין ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי, שירות מקצועי ומכוון לקוח, ליווי אישי והקפדה על פרטי פרטים בכל עסקת מקרקעין, במטרה להניב ללקוח עסקת מקרקעין כדאית, בטוחה וכשרה.

  משרד עו"ד שחר גולן, בשיתוף עם משרד עוה"ד א. ווגסטף, נותנים שירותים משפטיים מקצועיים בתחומים הבאים :

  · ליווי יזמי נדל"ן ומקרקעין
  · ייצוג רוכשי דירות חדשות מקבלנים ודירות יד שניה
  · ניסוח ועריכת חוזים לעסקאות מכר/רכש ושכירות למגורים, השקעה ועסקים.
  · עריכת זיכרון דברים, רישום משכנתאות והערות אזהרה
  · העברת זכויות בנכסים
  · רישום בטאבו
  · זכויות בנייה
  · מכירה וקנייה של דירות, אדמות חקלאיות ונחלות.
  · ייצוג מול רשויות המס, רשויות מקומיות, לשכות רישום המקרקעין ואחרים.
  · ליטיגציה אזרחית בכל בתי המשפט
  · יעוץ וליווי אישי ומקצועי לכל אורך עסקת המקרקעין.

  צוות המשרד, בשיתוף פעולה עם מיטב השמאים, המהנדסים והאדריכלים, מטפל במגוון סוגיות משפטיות בתחומי הנדל"ן והמקרקעין, תוך דאגה לאינטרסים ולמטרות של הלקוח, במטרה להבטיח עסקת מקרקעין כדאית, שקופה ובטוחה.

  Call Now Button