ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות

  צור קשר

  * שדה חובה

  נאשם באיומים ותקיפה הגורמת חבלה של ממש – זוכה – וקיבל פיצוי מהמשטרה והמתלוננת

  נאשם באיומים ותקיפה הגורמת חבלה של ממש - זוכה - וקיבל פיצוי מהמשטרה והמתלוננת בתחילת שנת 2015 הגישה המשטרה כתב אישום כנגד ה.ש., בגין איומים ותקיפה הגורמת חבלה של ממש. הנאשם הואשם בכך שבמהלך קניות ב"שופרסל" תקף שלא כדין את המתלוננת, הגברת ר.ב. (שכנתו מזה שנים), וכי...

  קראו עוד

  על נכות רפואית והקשר בינה לבין גובה הפיצוי בתיקי תאונות דרכים, תאונות עבודה (ונזיקין בכלל)

  להלן לדוגמא, שני מקרים / תיקים אשר הסתיימו לאחרונה במשרדו של עו"ד שחר גולן: 1. בחודש יולי 2015, סמוך לפני גיוסה לצה"ל, א.ק. הייתה מעורבת בתאונת דרכים. בעקבות התאונה, נגרמו לה חבלות שונות, לרבות שבר ביד ימין, והיא נאלצה לעבור ניתוח לקיבוע השבר עם פלטה וברגים. לאחר...

  קראו עוד

  תאונת עבודה
  עו"ד גולן שחר עוסק במשפט האזרחי מאז שנת 1999 ובעל ניסיון רב וייחודי בתביעות נזקי גוף כתוצאה מתאונת עבודה.
  לכל אחד מאיתנו, בכל סוג של עבודה ובכל גיל, עשויה לקרות תאונה במהלך העבודה.
  תאונת עבודה הנה אירוע טראומטי משמעותי בחיינו, בין היתר לאור העובדה שמדובר בתאונה, אשר מטבעה הנה פתאומית ובלתי צפויה ותופסת אותנו לא מוכנים.
  לכן, חשוב להיוועץ, מוקדם ככל שניתן, בעורך דין אשר עוסק שנים ארוכות בטיפול בתאונות עבודה מכל הסוגים, לצורך קבלת הדרכה וטיפים של "עשה ו – אל תעשה", כדי לנקוט בפעולות נכונות ומקדמות ולהימנע מטעויות.
  עו"ד שחר גולן מנוסה מאד בתחום של תאונות עבודה מאז שנת 1999 ומכיר את הנושא היטב משני צדדיו, לאחר שבין השנים 1999-2005 ייצג חברות ביטוח בתחום של תאונות עבודה.
  הטיפול המשפטי במקרים של תאונת עבודה מתבצע על בסיס מגוון חוקים ותקנות וכן, על בסיס פסיקה עניפה בתחום, אשר מסדירים וקובעים, בין היתר, את אופן הטיפול בתביעה, את סדרי הגודל של הפיצוי הכספי ומגוון עניינים נוספים בהתאם לנסיבות של כל מקרה ומקרה.
  במקרים רבים של תאונת עבודה, חשוב מאד הניסוח של אופן קרות התאונה כבר במסמכים הראשונים (בבית החולים, בקופת החולים ובכלל..), שכן לעיתים, חוסר דיוק או מסירת פרט לא נכון עשויה לפגוע בזכויות של הנפגע.
  הטיפול בתאונת עבודה נחלק לרוב לשני מסלולים עיקריים :
  הראשון, התביעה מול הביטוח הלאומי, לצורך הכרה בתאונה כתאונת עבודה וקביעת הנכות הרפואית.
  השני, מול חברת הביטוח של המעביד.
  הטיפול מול הביטוח הלאומי ומול חברת הביטוח נעשה לרוב במקביל או במדורג, כאשר יש חשיבות גדולה לאופן הניהול של התביעה מול הביטוח הלאומי ולתוצאות שם, על התביעה מול המעביד.
  במקרים רבים של בעיות רפואיות לאחר שנים ארוכות של עבודה, כגון בעיות גב, צוואר, שמיעה או תחלואים אחרים, יש לפנות לביטוח הלאומי להכרה כ"מחלת מקצוע", המהווה בסופו של יום "תאונת עבודה".
  מקרים רבים של אירועים לבביים אשר אירעו במהלך עבודה או לאחר שעות עבודה עשויים להיות מוכרים כ"תאונת עבודה". במקרים אלה קיימת חשיבות מרכזית להצגת אופן קרות המקרה, ולכן, חשוב ביותר להיוועץ בעו"ד מומחה בתחום.
  לעו"ד שחר גולן שורה של הצלחות בתחומים אלה של "מחלות מקצוע" ותאונות עבודה בכלל, הן מול הביטוח הלאומי והן בבית הדין לעבודה.
  עו"ד שחר גולן מנוסה מאד ומכיר היטב את רזי הביטוח הלאומי והוועדות הרפואיות וכן, את התנהלות חברות הביטוח, ויש בכך כדי לסייע ולקדם באופן מיטבי את הטיפול במקרים של תאונות עבודה.
  עו"ד שחר גולן יעניק לכם הסבר מקיף וייעוץ ראשוני חינם בכל הנוגע לתאונת עבודה בה אתם או יקיריכם היתם מעורבים.
  עו"ד שחר גולן מגדיר את טובת הלקוח במרכז העשייה, שירות משפטי מקצועי ואישי במטרה לממש לכל לקוח את מלוא זכויותיו והשגת הפיצוי הגבוה וההולם ביותר את נסיבות המקרה.

  משרד עוה"ד שחר גולן עוסק גם בתחומים שלהלן :
  • תביעות נזקי גוף מתאונות דרכים להולכי רגל, נהגים ונוסעים.
  • תביעות נזקי גוף מתאונת עבודה, מחלות מקצוע, תביעות נגד המעביד וחברת הביטוח.
  • תביעות בגין פוליסות ביטוח בריאות ותאונות אישיות.
  • תביעות נזקי גוף מתאונות תלמידים.
  • תביעות נזקי גוף מתאונות ספורט.
  • תביעות נזקי גוף מרשלנות רפואית בתינוקות, ילדים ובוגרים, לרבות בתחומי הגינקולוגיה ומיילדות, אורתופדיה, רפואת שיניים ועוד …
  • תביעות שונות למוסד לביטוח לאומי, לרבות – נכות כללית, נכות מעבודה, דמי תאונה ועוד …
  • תביעות למשרד הביטחון
  • תביעות נזקי גוף מתאונות שונות, תאונות אישיות בבית, ברחוב, חבלות ועוד…
  • בחינת כדאיות, סיכויים וסיכונים בתביעות נזקי גוף
  • הכנה וליווי לוועדות רפואיות בתביעות נזקי גוף
  • ליטיגציה אזרחית והופעה בכל בתי המשפט.

  עו"ד שחר גולן מעמיד לרשותכם ניסיון רב שנים בתחום הנזיקין בכלל ותאונות עבודה בפרט, הן כמי שייצג חברות ביטוח לאורך שנים רבות והן כמייצג תובעים פרטיים במגוון תביעות נזקי גוף והינו בעל הבנה מעמיקה בתחומי הרפואה השונים, ופרקטיקה עשירה בהתמודדות עם חומר רפואי מורכב, לרבות חקירת מומחים רפואיים בבית משפט והופעה בפני ועדות רפואיות בביטוח הלאומי ומשהב"ט.

  נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת ואף לתת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

  Call Now Button